sobota, 14 stycznia 2012

Austria 2012 - szczegóły i organizacja wyjazdu

              Wyjazd planowany jest w piątek 27.01.2012-zbiórka o godzinie 22:00  parking przy MOSiR ul. Aleje Zygmuntowskie 4 w Lublinie.
Powrót planowany jest na 4.01.2012 (sobota) na godzinę ok.15.00 parking przy MOSiR ul. Aleje Zygmuntowskie 4 w Lublinie.

Zaktualizowany program wyjazdu znajduje się na stronie http://capemorris.blogspot.com/2011/11/to-nasza-propozycja-program-sportowo.html  Ze względu na zamknięcie w tym sezonie nocnych stoków w Kaprun i Fusch, zaproponowaliśmy dodatkowy wyjazd nocny na oświetlone stoki do Saalbach. Program może ulec zmianie, z przyczyn od nas niezależnych.
Obóz sportowy został zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Jak przygotować się do wyjazdu i co ze sobą zabrać?
Już teraz powinniśmy więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu biegając coraz dłuższe dystanse w zróżnicowanym terenie. Należy też skorzystać z basenu, siłowni, sali fitness, po to żeby kondycyjnie przygotować się do tygodniowego wysiłku na obozie.


Uczestnik powinien ze sobą zabrać:
 1. Paszport lub dowód osobisty i legitymację szkolną,
 2. Kartę Narodowego Funduszu Zdrowia – EKUZ – szczegóły dostępne na stronie: http://www.capemorris.blogspot.com/2012/01/europejska-karta-ubezpieczenia.html
 3. Pieniądze na:
  1. 6-sio dniowy skipass ze zniżką dla grupy (rocznik 1996 i młodsi -  100 Є , rocznik 1993-1995 -  150 Є) obejmujący: Ośrodek Lodowiec KITZSTEINHORN, Ośrodek SCHMITTENHOHE, Ośrodek MAINSKOGEL - http://en.kitzsteinhorn.at/tickets_prices/winter/) ,
  2. Fakultatywną, nieobowiązkową jazdę nocną na nartach w Saalbach (Є 10,5) i tor saneczkowy (Є 5)
  3. Kieszonkowe na lunch i drobne zakupy
 4. Kompletny, sprawdzony i przygotowany sprzęt narciarski (obowiązkowo kijki) i snowboardowy oraz oczywiście KASK i GOGLE. Zimowy strój narciarski lub snowboardowy. Mile widziane pokrowce na buty i sprzęt narciarski i snowboardowy – ułatwia to pakowanie, a przede wszystkich chroni sprzęt.

Informacja dla osób wypożyczających sprzęt:
Wg nas korzystniej jest wypożyczyć sprzęt w Polsce niż w Austrii.
 1. Ubranie zimowe do wieczornych spacerów, strój kąpielowy na basen, czepek, okularki, klapki, ubranie sportowe: buty sportowe, spodnie/spodenki, bielizna na zmianę.
 2. Przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy, krem ochronny, lekarstwa zapobiegające przeziębieniu.


Jeżeli macie Państwo jakieś pytania związane z wyjazdem zapraszamy w poniedziałek 16.01.2012 w godzinach 18:00-18:30  do sali konferencyjnej w Prywatnym Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie ul. Długosza 8a. Osobiście będziemy mogli udzielić wszystkich odpowiedzi.