środa, 10 października 2018

Cortina d`Ampezzo RODZINNE WCZASY NARCIARSKIE 2019KLUB SPORTOWY CAPE MORRIS ZAPRASZA NA RODZINNE WCZASY NARCIARSKIE W CORTINA D`AMPEZZO - WŁOCHY DO PARK HOTEL BELLAVISTA *** W CALALZO di CADORE
DRUGI TYDZIEŃ FERII 16-23.02.2019


REGION i HOTEL:
Park Hotel Bellavista ***
Rodzinnie prowadzony już od kilku pokoleń, emanuje atmosferą ciepła i gościnności. Położony w miejscowości Calalzo di Cadore oddalonej od Cortiny d'Ampezzo o ok. 28 kilometrów, miejscowości malowniczo zawieszonej pomiędzy górami a jeziorem. Dogodny dojazd do stacji narciarskich, liczne sklepy, restauracje, hotele i niezapomniane widoki stanowią o atrakcyjności tej miejscowości. Park Hotel Bellavista*** odnowiony i rozbudowany w 2005 roku, nie zatracił swojej atmosfery i regionalnego wystroju, Bellavista słynie z niesamowitej gościnności jego właścicieli, dzięki której przybywający tutaj goście poczuć mogą się jak członkowie włoskiej rodziny. W sezonie odbywają się tutaj zabawy, wieczory taneczne i animacje, które sprawią iż czas spędzony tutaj na długo pozostanie w Państwa pamięci. Dodatkowo w hotelu znajdą Państwo otwarty w 2009 roku basen kąpielowy oczywiście bezpłatny dla gości hotelu. 
Pokoje: Hotel oferuje swoim gościom pokoje urządzone w alpejskim stylu, wyposażone w łazienkę, telewizor oraz telefon. Pokoje 2,3,4 – osobowe.


         


Wyżywienie: Śniadania - bufet szwedzki, obiadokolacje dwudaniowe, bar sałatkowy, woda w karafkach.Szkolenie narciarskie
Oferujemy szkolenia narciarskie:
-  dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat - przedszkole narciarskie. Możesz oddać nam pod opiekę swoje dziecko, a samemu szusować bez skrępowania . To naprawdę super sposób na ferie. Szkolenie narciarskie dla dzieci odbywa się pod okiem polskich, wykwalifikowanych instruktorów z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Całej waszej gromadce zapewniamy solidną naukę i doskonałą zabawę. Przydział do grup dla dzieci będzie odbywał się w zależności od wieku i umiejętności narciarskich. Grupy 4-5 osobowe
- dla młodzieży w wieku 10-15 lat – Przydział do grup dla młodzieży będzie odbywał się w zależności od wieku i umiejętności narciarskich. Grupy 5-7 osobowe. Foto i video analiza.
-     dla dorosłych – podział na grupy w zależności od zaawansowania. Grypy 5-6 osobowe. 
-     szkolenie indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.CENY I ZNIŻKI:
    osoba dorosła cena 2670 PLN
    młodzież do 16 lat  cena 2250 PLN
    dzieci do 8 lat cena 1350 PLN
Zniżki dotyczą dzieci w pokoju 3/4 osobowym z rodzicamiCENA ZAWIERA:
            •           7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji,
            •           skipass narciarski 6 dni Cortina d`Ampezzo
            •           dla osób wykupujących dojazd autokarowy  transfery do wyciągów w Cortinie d'Ampezzo
            •           korzystanie z basenu i jacuzzi   
            •           ubezpieczenie  KL (25.000 Euro), NNW (10.000 zł), bagaż 800 zł. - opcja sporty zimowe 
          •        opieka pilota/rezydenta

CENA NIE ZAWIERA:
            •            transportu z i do Lublina (jest możliwość transportu autokarem - koszt 300 pln)
          •          napojów do kolacji, oprócz wody
          •          szkolenia narciarskiego, oprócz obozu młodzieżowego 15-18 lat
-      dzieci: 650 zł  w wieku od 5 do 9 lat. - 6 dni szkolenia po 4 godziny dziennie z przerwą na lunch z rodzicami (2 h +2 h) w grupach min.4-5 osobowych.
-      dzieci starsze: 500 zł w wieku od 10 do 15 lat - 6 dni szkolenia po 3 h dziennie w grupie min.5-7 osobowej z foto i video analizą (w tym 15 min przerwy na gorącą czekoladę i odpoczynek w razie potrzeby), lub 4h dziennie przez 6 dni - 675 zł, a także 5h dziennie przez 6 dni - 830 zł
-      dorośli: 500 zł - 6 dni szkolenia po 3 h dziennie w grupie min.5-7 osobowej.
Istnieje możliwość rozszerzenia pakietów szkoleniowych.

            •           taksy klimatycznej 1,5 EUR/dzień


SKI INFO:

Cortina d'Ampezzo

Zimowa stolica Włoch, ekskluzywne miejsce wypoczynku zimowego gdzie co rok goszczą gwiazdy kina, politycy i najbogatsi tego świata, miejsce znane z Zimowej Olimpiady w 1956 roku, zwodów Pucharu Świata w Narciarstwie Alpejskim oraz... z filmu "James Bond". Miasto położone w kotlinie otoczone wysokimi szczytami dochodzącymi do wysokości 3243 metrów nad poziomem morza znajdziecie tutaj Państwo wspaniałe widoki, wysokogórski charakter a jednocześnie niesamowitą atmosferę utrzymanych w klimacie początku ubiegłego stulecia hoteli, sklepów i restauracji. Narciarsko zaś Cortina to setki kilometrów tras narciarskich - zarówno dla zupełnie początkujących narciarzy jak i dla wytrawnych miłośników białego szaleństwa których zadowolą trasy na których rozgrywa się zawody Pucharu Świata.
Cortina d'Ampezzo obejmuje tak duże stacje, jak: Passo Falzarego, Tofana, Socrepes, Faloria i Passo Tre Croci, podczas tego wyjazdu szusowali będziemy również na stacjach narciarskich Auronzo i Misurina. Do dyspozycji Państwa 55 nowoczesnych wyciągów, 140 km wspaniałych widokowych tras narciarskich. Dolne stacje 1224 m.n.p.m, górne stacje 3243 m.n.p.m.
Auronzo-Misurina: Dwie stacje narciarskie, które choć mniejsze oferują narciarzom naprawdę niezapomniane chwile. Są to miejsca w których można obcować z naturą, znaleźć się na stoku zupełnie samemu. Auronzo oferuje Państwo 15 km tras, głównie czerwonych, widokowych zjazdów oraz jedną ostrzejszą czarną Misurina zaś posiada 10 km tras, również czerwone i jedną czarną, choć mniejsza - szczyci się przepięknymi widokami na jezioro i góry, warto też zatrzymać się na posiłek w Rifugio Col de Varda z którego roztacza się jeden z najpiękniejszych w Dolomitach widoków.

Film Cortiny d`Ampezzo


                                                                           

Zgłoszenia do 22 października przyjmują:
Cezary Obroślak czarek@capemorris.pl tel. 607 833 325
Damian Tokarczyk tokar@capemorris.pl tel. 664 665 688
Potwierdzeniem zgłoszenia jest wpłata do 22 października zaliczki w wysokości 500 zł/os. na konto Klubu Sportowego CapeMorris BGŻ BNP PARIBAS 18 1600 1446 1837 0997 2000 0001