Chorwacja 2014

W kooperacji z  Klubem Żeglarskim Biała Podlaska przedstawiamy propozycję spędzenia początku wakacji na jachcie, pokonując przybrzeżne wody Chorwacji.

TERMIN: 28.06-5.07.2014
CENA: 2090 pln
JACHTY: BAVARIA 46 CRUISER
PRZEWIDYWANA TRASA: Kastela - Dubrownik - Kastela
TRANSPORT: Biała Podlaska przez Lublin - Kastela i z powrotem
W cenie zawarte są wszystkie koszty związane z czarterem i prowadzeniem jachtu, ubezpieczenie, transport autokarem w obie strony.
Dodatkowo na miejscu składka ok. 110 euro od osoby na opłaty portowe, jedzenie, paliwo, opłaty turystyczne - do rozliczenia po zakończeniu rejsu. Można zabrać część prowiantu z Polski.

Zgłoszenia i zapytania prosimy kierować mailem lub telefonicznie:
Cezary Obroślak tel. 607 833 325 czarek@capemorris.pl
Damian Tokarczyk tel. 664 665 688 tokar@capemorris.pl


Bavaria 46 Cruiser - konstrukcją w serii Cruiser i w grupie „class” jest aktualnie na czołowym miejscu wśród czterokabinowych jachtów. Cieszy się też dużym zainteresowaniem wśród czarterujących. Nie bez przyczyny bowiem ma naprawdę dużo zalet. Obsługa rolowanych żagli jest prosta, manewrowanie pod żaglami i na silniku w portach łatwe. Dwa koła sterowe ułatwiają manewrowanie, osiągi nautyczne jachtu są zadowalające, na deku i pod pokładem jest bardzo dużo miejsca dla załogi. Wybrany kolor mahoniowej zabudowy sprawia wywołuje wrażenie klasycznego jachtu, dobra wentylacja. Rewelacyjna jest także wielka przednia kabina. Nowością konstrukcji to wzmocnienie części dziobowej elementami z kevlaru. Jacht posiada dużą powierzchnię ożaglowania.