O nas

Cape Morris - to klub skupiający ludzi ciekawych świata. Zarówno młodzież jak i dorosłych.Tych, którzy łączą swoje zainteresowania i pasje w sporcie, turystyce, aktywnym wypoczynku.
Cape Morris to pomysł na wspólną przygodę z żeglarstwem, windsurfingiem, kitesurfingiem, narciarstwem i snowboardem.

             
                     Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.

 M. Twain                  


  TEAM tworzą wspaniali ludzie działający w różnych dziedzinach życia. Łączy ich jedno – pasja do wody, gór i wiatru. Tworzą nowoczesne drogi w nauczaniu, wychowaniu, w rozwoju osobistym i osiąganiu radości w życiu. Uczą kreatywności, myślenia, współpracy w grupie, szacunku do drugiej osoby. Odkrywają, poznają, uczą, przyjaźnią się, przekazują nową wiedzę i praktyczne umiejętności.
           

Cape Morris Team to ludzie lubiący nauczać, przy okazji 
dobrej zabawy i aktywnego wypoczynku. Realizując swoje pomysły zachęcają innych do działania.Lubią nowe wyzwania, robią to co ich nakręca i wyznacza cel w życiu. Kontakt z przyrodą jest dla nich inspiracją i dodaje sił. Góry, wiatr i woda są ich sprzymierzeńcami.
A wszystko to w jednej grupie młodych, zdolnych i ciekawych życia ludzi.